kemal kılıçdaroğlu

Bakan Bozdağ’dan Kılıçdaroğlu’na: Sizin elinizde YSK’nin elinde olmayan hangi bilgi var?

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP’nin seçmen listeleri iddialarına ilişkin, “Adalet Bakanı olarak soruyorum Sayın Kılıçdaroğlu’na, ‘Sizin elinizde YSK’nin elinde olmayan hangi bilgi var? Size bu bilgileri kim servis etti, nereden aldınız? Meşru bir yoldan almadığınız açık.” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan KPSS çıkışı: Sonuçlar kesin şaibeli! Birkaç ay sonra…

Kemal Kılıçdaroğlu, KPSS’deki aynı soru skandalı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın DDK’yı yetkilendirmesi ve Halis Aygün’ü görevden alması kararına ilişkin konuştu.

81 ili kapsayan dev özel anket Akşener hayır diyemeyecek

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun adaylığına Akşener’in “hayır” diyemeyeceği ileri sürülürken Kılıçdaroğlu’nun ekim-kasım aylarında en az iki şirketle anlaşarak ülke genelinde 81 ili kapsayan, en küçük ilde dahi bin 500 örneklem olmak üzere toplamda 200 bin örneklemi içeren kapsamlı bir anket yaptıracağı ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu’nun ÖTV indirimi gerçekleşirse hangi araba kaç lira olacak? Liste paylaşıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, motor hacmi 1600 cc ve altı olan otomobillerde ÖTV’yi dörtte bir oranında indirme vaadinde bulundu. Kılıçdaroğlu’nun bu vaadinin hayata geçmesi durumunda hangi aracın kaç para olacağını gösteren bir tablo özellikle CHP’liler tarafından sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.