Şuan Okunan
Kadın Çemberi Nedir, Nasıl Yapılır?

Kadın Çemberi Nedir, Nasıl Yapılır?

Diğer adı Kız Kardeşlik Çemberi olan bu yöntem, köklü bir gelenek olarak günümüzde de uygulanmaya başlandı. Çeşitli kuruluşların uyguladığı Kadın Çemberi ile katılımcılar meditasyon etkisi yaratan uygulamayla ruhunu tazeliyor. Peki, Kadın Çemberi nedir, nasıl yapılır? İşte detaylar…

Kadın Çemberi Nedir, Nasıl Yapılır

Kadın Çemberi Nedir?

Kadın Çemberi, zamanlardan gelen köklü bir gelenek, vazgeçilmez bir şifa yöntemidir. Çember törensel bir süreçte kadınların kıymetini fark ettiği, birbirini onurlandığı ve iş birliği ile dişil enrjinin ortaya çıkarıldığı bir çalışmadır.

Dişil Enerji Nedir, Nasıl Yükseltilir Dişil Enerji Özellikleri

Ayrıca Bakınız

Dişil Enerji Nedir, Nasıl Yükseltilir? Dişil Enerji Özellikleri

Kadın Çemberi Nedir, Nasıl Yapılır

Regresyon Terapisi Nedir, Nasıl Yapılır Regresyon Tedavisi Hakkında Bilgiler

Regresyon Terapisi Nedir, Nasıl Yapılır? Regresyon Tedavisi Hakkında Bilgiler

Kadın Çemberi Nasıl Yapılır?

Çeşitli kuruluşlarda düzenlenen organizasyonlarla yapılan kadın çemberinde, kadın dayanışması esas alınıyor. Grubun katılımcıları çember oluşturuyor ve şarkılarla kucaklaşarak duygularını paylaşıyorlar. Birbirirleri arasında bağ kuran kadınlar özüyle buluşarak hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını güzelleştirmeyi amaçlıyor. Kadın çemberi içerisinde yer alan kadınlar deneyimlerini ve tecrübelerini paylaşıyorlar ve becerilerini, hobilerini hayata geçirmek için birbirlerine destek oluyorlar. Kadın çemberi katılımcıları etkinlik tarihlerinde belirlenen kişisel gelişim kitaplarını da okuyarak, sosyal sorumluluk kampanyalarında yer alıyorlar. Anlaşıldığı üzere kadın çemberi bağı sadece bir etkinlik içerisinde değil günlük yaşantıda da devam ediyor ve yaşam enerjisini arttırıyor.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik