Şuan Okunan
Arter’de Türkçe işaret dili turu

Arter’de Türkçe işaret dili turu

Arter Öğrenme Programı kapsamında 20 Temmuz Cumartesi günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek Türkçe İşaret Dili Turu ile katılımcılar, Arter’in güncel sergilerinde yer alan yapıtları kendi özgün yorumlarıyla keşfetme fırsatı bulacaklar. Sınırlı sayıda katılımcıyla, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek tura katılmak için turlar@arter.org.tr adresine e-posta göndererek kayıt yaptırmak yeterli.

ERİŞİLEBİLİR ETKİNLİKLER

Arter Öğrenme Programı herkes için erişilebilir etkinlikler düzenleyerek, kurduğu stratejik işbirlikleri aracılığıyla çağdaş sanatı desteklemeyi amaçlıyor. Bu hedef doğrultusunda düzenlenen Türkçe İşaret Dili Turu, katılımcılarının sanatla etkileşimlerini artırmayı ve sanata dair kişisel yorumlarını paylaşmalarını teşvik etmeyi amaçlıyor.

Öğrenme Programı kapsamında düzenlenen Türkçe İşaret Dili (TİD) Turu, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü saat 14:00’te gerçekleşecek. Tur Arter’in güncel sergileri etrafında oluşturulan bir eser seçkisini, işaret dili kullanıcılarının yorumlarına açacak.

Ayrıca Bakınız

Türkçe İşaret Dili (TİD) Turu’na katılmak için etkinlik tarihinden önce turlar@arter.org.tr adresine e-posta göndererek kayıt yaptırmak gerekiyor.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik