Şuan Okunan
Hasan Can Kaya bir ilke imza atıyor! Yeni projesini duyurdu: Çalışmalar başladı!

Hasan Can Kaya bir ilke imza atıyor! Yeni projesini duyurdu: Çalışmalar başladı!

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, Youtube’da yayınladığı ‘Konuşanlar’ programı ile adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın EXXEN’i kurmasıyla birlikte yayın hayatına dijital platformda devam eden Hasan Can Kaya bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Konuşanlar programı sayesinde son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran 32 yaşındaki ünlü komedyen Hasan Can Kaya kariyerinde bir ilke imza atıyor. “Beni rehavet bitirebilir. Mizah yapma isteğin azalır ve neşeni kaybedersen o mizahçı bitmiştir” diyen ünlü isim  ‘Çok Aşk’ isimli ilk sinema filmi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hasan Can Kaya’nın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü üstlendiği “Çok Aşk” isimli filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapacak. Bu ay ön hazırlıklara başlayacak olan ekip, kasımda İstanbul’da sete çıkacak. Romantik komedi türündeki filmin ise şubat ayında sömestr sezonunda vizyona gireceği öngörülüyor. Öte yandan ünlü yönetmen Kıvanç Baruönü; Cem Yılmaz, Ata Demirer, Gupse Özay gibi ünlü komedyenlerin filmlerini yöneterek, komedi sektöründe iyi bir isim yapmıştı.

Konuşanlar programı ile kırıp geçiren Hasan Can Kaya geçtiğimiz aylarda Konuşanlar seyircisinin oyunculuk ajanslarından getirildiği iddialarına katıldığı bir programda cevap vermişti. Ünlü komedyen programa katılan herkesin gerçek seyirci olduğunun altını çizerken şu ifadeleri kullanmıştı;

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989’da Güngören’de doğdu. Emre Karayel ve Demet Evgar’ın fenomen dizisi 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk’ta senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak Stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020’de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show’un çekimlerine başladı.

Ayrıca Bakınız

Konuşanlar Talk Show

Hasan Can Kaya – Stand Up Party

Bir Yeraltı Sit-com’u


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik