Şuan Okunan
“Küçük Prens” ve “Dinozorlar” Sömestr Tatilinde İstanbul’a Geliyor

“Küçük Prens” ve “Dinozorlar” Sömestr Tatilinde İstanbul’a Geliyor

Dostluk ve sevgi arayışını ele alan Küçük Prens’in dijital uyarlaması izleyicileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, çocuklarınızın en sevdiği tarih öncesi sürüngenler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak eğlenceli ve zihin açıcı jurassic macera Dinosaur World Live sömestirda eğlencenin adresi Maximum Uniq’te.

KÜÇÜK PRENS HAYRANLARINA MÜJDE!

Illusionist Dijital Sanat Stüdyosu tarafından çağdaş sahne teknolojileriyle yeniden uyarlanan Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Maximum Uniq Box’ta her yaştan Küçük Prens hayranları için eşsiz bir dijital deneyim yaşatacak. Tiyatronun teknoloji ile buluştuğu benzersiz deneyim sömestir tatili boyunca izlenebilecek. Gün boyu farklı seanslarda sunulacak olan 40 dakikalık bu sürükleyici deneyim, 360 derecelik üç boyutlu prodüksiyonu ile izleyicilerini büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak.

DİNOZORLAR İNGİLTERE’DEN İSTANBUL’A AYAK BASIYOR

Her gösterimi olağanüstü beğeni alan, İngiltere kökenli “DINOSAUR WORLD LIVE” etkinliği de yine sömestir tatili boyunca Maximum Uniq Hall’de! 31 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında BKM Organizasyonu ile İstanbul’da sahne alacak olan bu organizasyon 3 yaş ve üstü tüm izleyicilerini milyonlarca yıl öncesine, dinozorların gizemli dünyasına götürecek! Yüzyıllardır hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal gücünü ele geçiren dinozorlarla tanışmak için evden çok uzaklaşmanıza gerek yok! Dinosaur World Live, dev dinozorları sahneye baş döndürücü kuklalarla taşırken, sizi ve minik izleyicilerini dinozorların dolaştığı çağa geri döndürecek.

Ayrıca Bakınız

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliklerin biletleri satışa çıktı.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik