Şuan Okunan
KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu programı Ağustos ayında da oldukça zengin

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu programı Ağustos ayında da oldukça zengin

KüçükÇiftlik Park 2020 yazında hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’yla, pandemi nedeniyle çok zor günler geçiren tiyatrolara iki sezon boyunca adeta can suyu olmuştu. 2020 ve 2021’in açıkhava sezonlarında toplam 21 farklı tiyatro ekibinin 37 temsili, 20 bine yakın seyirciyle buluştu. İstanbulluların yaz aylarındaki kaçış noktası haline gelen KüçükÇiftlik Bahçe’de bu yıl üçüncü sezon için perde açan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, bir kez daha hem tiyatroların hem de tiyatroseverlerin nefes almasını sağlıyor.

KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE TİYATROSU’NDA AĞUSTOS AYI

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun ağustos programı 3 Ağustos’ta Moda Sahnesi’nin “Babamı Kim Öldürdü?” oyunuyla başlayacak. Tatbikat Sahnesi 4 Ağustos’ta “Bir Delinin Hatıra Defteri”yle; DasDas ekibi 10 Ağustos’ta “Deli Bayramı” ve 11 Ağustos’ta “Ağaçtaki Kız” oyunlarıyla; Tiyatro Germinal 17 Ağustos’ta “Doğal Afet” ile; Semaver Kumpanya 18 Ağustos’ta “Kuşlar” oyunuyla; Dostlar Tiyatrosu 23 Ağustos’ta “Yaşamaya Dair” oyunuyla; Müjdat Gezen Tiyatrosu ise 31 Ağustos’ta “Baba Kız” oyunuyla KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’na konuk olacak. Başlama saati 21.00 olan oyunların biletleri online olarak Biletix’ten ve KüçükÇiftlik Park gişesinden temin edilebiliyor.

 

Babami Kim Öldürdü?

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Ağustos 2022 Programı

3 Ağustos Babamı Kim Öldürdü? – Moda Sahnesi 

4 Ağustos Bir Delinin Hatıra Defteri – Tatbikat Sahnesi

10 Ağustos Deli Bayramı – DasDas

11 Ağustos Ağaçtaki Kız – DasDas

17 Ağustos Doğal Afet – Tiyatro Germinal

18 Ağustos Kuşlar – Semaver Kumpanya

23 Ağustos Yaşamaya Dair – Dostlar Tiyatrosu

Ayrıca Bakınız

31 Ağustos Baba Kız – Müjdat Gezen Tiyatrosu

Yaşamaya Dair

KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik