Şuan Okunan
Şişli’de yeni bir Şehir Tiyatrosu Sahnesi

Şişli’de yeni bir Şehir Tiyatrosu Sahnesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları oyunları, Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde sahnelenmeye başlandı. Şişli Belediyesi ve İBB Şehir Tiyatroları arasında imzalanan protokol çerçevesinde, sezon boyunca oyunlar Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde seyirciyle buluşacak. Kültür ve sanat alanında şehrin en merkezi noktasında bulunan Şişli’deki Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’ndeki oyunlara ilk gösterimden itibaren seyirciler yoğun ilgi gösteriyor. Oyunlar cuma ve cumartesi olmak üzere haftada iki gösterim olarak gerçekleştirilecek ve sezon sonuna kadar devam edecek.

300 kişi kapasiteli Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’ndeki oyunları izleyebilmek için Şehir Tiyatroları’nın kuralları gereği en fazla 48 saat önce yapılmış PCR testi ya da iki doz aşılı olmak zorunlu.

SERGİLENECEK OYUNLAR

ÇIN SABAHTA: Nezihe Meriç’in yazdığı, Hülya Karakaş’ın yönettiği, Ayşe Günyüz Demirci ve Hülya Karakaş’ın rol aldığı oyun 12-13-19 ve 20 Kasım 2021 günlerinde izlenebilecek.

KARAGÖZ ÇİFTLİK BEKÇİSİ: Özgür Atkın’ın yazıp yönettiği, İrem Erkaya ve Tankut Yıldız’ın rol aldığı çocuk oyunu 6 Kasım 2021 tarihinde görülebilecek.

Ayrıca Bakınız

 


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik