Şuan Okunan
Geliri Barınaklara Bağışlanan Küçükçiftlik Bark 1 Ekim’de

Geliri Barınaklara Bağışlanan Küçükçiftlik Bark 1 Ekim’de

İlki 2021 yılında gerçekleştirilen ve hayvan bakımevlerine düzenli olarak destek sağlanması amacıyla 1 Ekim 2023’te daha da büyüyerek hayata geçirilen KüçükÇiftlik Bark’ta hayvan dostları, gün boyu açık havada sosyalleşecek, uzmanlarla söyleşiler, eğitimler, atölyeler ve müzikle dolu bir gün geçirecekler. Can dostlarımızla birlikte sosyalleşmek için onlar adına düzenlenmiş dopdolu bir festival olarak tasarlanan KüçükÇiftlik Bark kapsamında; hayvan sağlığı, beslenmesi, hayvanları koruma yasası ve yaşama hakkı gibi birçok farklı konu üzerine alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşiler, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik yaratıcı atölye çalışmaları gün boyunca sürecek. Projenin partnerlerinden olan köpek eğitmeni Berker Arslan ve BAC Team eğitmenleri köpeğinizle ilişkinizi daha iyi hale getirmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için gün boyu danışmanlık verecek, grup dersleriyle köpek davranışı ve itaat üzerine çalışmalar yapacaklar. Barınaklarla sağlanan işbirliği sayesinde, katılımcılar yuva arayan miniklerle tanışabilecek, terapi ve servis köpekleri hakkında da bilgi alabilecekler.

SANATÇILAR ŞARKILARINI HAYVAN DOSTLARIMIZ İÇİN SÖYLEYECEKLER

KüçükÇiftlik Bark’ın festival ruhu, sevilen sanatçıların akşam saatlerinden itibaren vereceği konserlerle tamamlanacak. 2022 yılında, Spotify verilerine göre Türkiye genelinde en çok dinlenen ikinci kadın sanatçı olan Güneş, R&B-pop ve rap türündeki en sevilen şarkılarını bu defa can dostlarımız için seslendirecek.

Festival sahnesini renklendirecek diğer sanatçılar ise Jakuzi grubu ve Deniz Sipahi olacak. 2015 yılında Kutay Soyocak ve Taner Yücel tarafından kurulan ve İstanbul’un yeraltı müzik sahnesinde öne çıkan gruplardan biri olan Jakuzi, sahneye çıkarak ilgiyle takip edilen şarkılarını söyleyecek. Pop, rock ve alternatif parçalarından oluşan güncel ve retro şarkıları modern yorumuyla seslendiren Deniz Sipahi ise hem cover parçalarla hem de kendi şarkılarıyla festivalin enerjisine enerji katacak.

Ayrıca Bakınız

URU organizasyonuyla düzenlenen KüçükÇiftlik Bark’ın biletleri Biletix’te, Passo’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik