Şuan Okunan
Organize İşler filmi dizi oluyor: Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Yılmaz, Ezgi Mola…

Organize İşler filmi dizi oluyor: Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Yılmaz, Ezgi Mola…

Haziran ayında yayın hayatına giren Disney+ Türkiye platformunda dolandırıcılık hikayesinin anlatıldığı ‘Organize İşler’ serisi dizi olmaya hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan’ın dizi için Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Eda Ece ve Cem Yılmaz ile görüştüğü öne sürüldü.

İlk iki filmi gişede büyük beğeni toplayan ‘Organize İşler’ serisi, Disney Plus platformunda 8 bölümlük 3 sezondan oluşan bir dizi olması bekleniyor. Filmin dizi versiyonu için gündeme gelen oyuncular ise belli olmaya başladı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, hazırlık çalışmaları devam ederken Yılmaz Erdoğan’ın dizi için Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Eda Ece ve Cem Yılmaz ile görüştüğü öğrenildi.

DisneyPlus’un Türkiye’ye hızlı girişi sonrası anlaştığı isimlerden biri olan Yılmaz Erdoğan’ın platforma 2 film ve 3 sezonluk Organize İşler dizisi anlaşması olduğu biliniyor.

Ayrıca Bakınız

Organize İşler, Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında hem yönetip hem de başrolünü oynadığı, İstanbul’da çekilen dolandırıcılık hikâyesinin anlatıldığı aksiyon, komedi filmidir. Devam filmi Organize İşler Sazan Sarmalı ise 2018 yılında çekilmiştir.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik