Şuan Okunan
Milliyet Sanat “Yas” Kapağıyla Çıktı, Geliri Depremzedelere Bağışlıyor

Milliyet Sanat “Yas” Kapağıyla Çıktı, Geliri Depremzedelere Bağışlıyor

50 yıllık yayın hayatını kesintisiz sürdüren kültür sanat dergisi Milliyet Sanat’ın, Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ardından çıkan Mart 2023 sayısı simsiyah kapağıyla raflarda yerini aldı. Bu büyük felaketin yaralarını sarmak için ilerleyen dönemlerde projelere katkı sunmaya ve her türlü işbirliğine açık olan Milliyet Sanat, ilk adım olarak Mart 2023 sayısının satışından elde edilecek tüm geliri depremzedeler yararına kullanılmak üzere bağışlayacak.

Her zaman olduğu gibi müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları alanında birçok röportaj, haber, inceleme yazısı ve köşe yazısını okurlarla buluşturan Milliyet Sanat, yeni sayısında, geliri depremzedeler için STK’lara aktarılacak sanat etkinliklerinin haberlerine de ayrıca yer veriyor.

Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik