Şuan Okunan
Netflix, ilk sezonun ardından Inside Job dizisini iptal etti

Netflix, ilk sezonun ardından Inside Job dizisini iptal etti

Komedi animasyon dizisi Inside Job’ın yaratıcısı Shion Takeuchi, dizinin ikinci sezonunun Netflix tarafından iptal edildiğini açıkladı. Shion, Twitter üzerinden aşağıdaki açıklamayı yaptı: “Üzülerek belirtiyorum ki Netflix, Inside Job dizisinin ikinci sezonunu iptal etmeye karar verdi. Yıllar boyunca tüm karakterler benim için gerçek birer insana dönüşmüştü, onların büyüdüklerini göremeyecek olmak beni adeta yıktı.”

ING Türkiye’nin haberine göre, Inside Job dizisinin hikayesi, Cognito Inc çalışanları Reagan Ridley (Lizzy Caplan) ve Brett Hand (Clark Duke) etrafında şekilleniyor. İkili, komplo teorilerinin gerçek olduğu bir dünyada derin devlet için çalışıyor. Takeuchi’nin sözlerini şöyle sürdürdü: “Reagan ve Brett, finale kavuşmayı ve sonunda mutluluğu bulmayı hak ediyordu. Sizlere gelecekte neler olacağını anlatabilmeyi de çok isterdim. İzleyen herkes için, bu yolculuğa dahil oldukları için teşekkür ederim. Üzgün olsam bile, başka insanların da bu karakterleri benim kadar umursadığını görmek bu süreçte yardımcı oluyor.”

Ayrıca Bakınız

Takeuchi, daha önce Gravity Falls, Regular Show ve Disenchantment gibi animasyon projelerde yazar olarak yer almıştı. Bununla birlikte popüler Pixar yapımları Monsters University ve Inside Out filmlerinin de resimli taslak sanatçısı görevlerinde bulunmuştu. Inside Job dizisi, Haziran 2022’de ikinci sezon için resmi onay almıştı ve sezonun açılışından da bir sahne paylaşılmıştı. (Kaynak: IGNTürkiye)

 


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik