Şuan Okunan
Kadın Yönetmenler Festivali’nin afişi ve tanıtım filmi yayınlandı

Kadın Yönetmenler Festivali’nin afişi ve tanıtım filmi yayınlandı

Kadın Yönetmenler Derneği tarafından 26 Şubat-2 Mart 2024 tarihleri arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla, Avrupa Sivil Düşün Projesi desteğiyle, Türk Tuborg A.Ş. ve Megapol Sponsorluğunda düzenlenecek olan Türkiye’nin ikinci en büyük uluslararası film festivali 7. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin afiş
ve tanıtım filmi yayınlandı!

27 ülkeden 77 filmin gösterileceği, 31 film dünya prömiyerini, 37 filminse Türkiye prömiyerini gerçekleştireceği 7.Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali kapsamında ayrıca İZKF desteği ve Goethe-Institut işbirliğiyle, İzmir’den Karakter Yaratmak Proje Geliştirme Atölyeleri; İzmir Ticaret Odası sergi salonunda düzenlenecek yedi atölye ve bir ustalık sınıfının olacağı eğitimlerle ilk kez gerçekleşecek.

7. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali 26 Şubat-2 Mart 2024 tarihlerinde   Institut Français  İzmir, İstinyePark Teras Renk Sineması ve Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde sinemaseverler ile buluşacak.

Ayrıca Bakınız

FİLM EKİBİ

Afiş tasarımı Buğçe Çalışkan ve Fatoş Yapıcı’nın imzasını taşırken, afiş fotoğrafını çeken isim ise Ozan Yılmaz. Tanıtım filminin yönetmenliğini Gülten Taranç üstleniyor. Senaryosu 7.UKYF Ekibi tarafından kolektif yazılan tanıtım filminin Görüntü Yönetmenliği Ozan Yılmaz, kurgu ve ses tasarımı Fatoş Yapıcı, özgün müziği Berrak Taranç imzasını taşıyor. Ragıp Taranç ve Hilal S. Yılmaz’ın sanat yönetmeni olarak yer aldığı tanıtım filminin seslendirmesi ve oyunculuğu Sıla Topçam’a ait. Yapım Koordinatörü olarak Dilaver Bayındır’ın görev aldığı filmin ekibinde Selin Durmuş, Gülce Yılmazyıldız, Buğçe Çalışkan, Şehmus Canpolat, Efe Danki, Cem Gökçen Gökkaya, Semiha Evran, Meliha Tamtırak yer alıyor. Alt yazı çevirisi Gülce Yılmazyıldız’a, teknik danışmanlığı ise Melih Tomak’a ait.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik