Şuan Okunan
Mor ve Ötesi İnönü’de konser verecek

Mor ve Ötesi İnönü’de konser verecek

İstanbul’da geçen yıldan bu yana konser vermeyen Mor ve Ötesi sessizliğini 28 Mayıs Cumartesi akşamı Beşiktaş İnönü Stadı’nda bozuyor. Konserin biletleri Passo ve Biletix’te satışa sunuldu.

Grubun yıllardır hayalini kurduğu bu konser için Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetimiyle yapılan görüşmeler pandemiden önce, 2019 yılında başlamıştı. Kulübün çimlerle ilgili hassasiyeti sebebiyle lig bittikten sonra ve çimlerin toprakla beraber tamamen yeniden döşenmesinden önce gerçekleşecek olan konser, kulübe de ciddi maddi katkı sağlayacak.

1947 yılındaki açılışından itibaren kısa aralıklar dışında hep Beşiktaş İnönü Stadyumu olarak anılan yapı, eşsiz konumuyla dünyanın en güzel futbol stadları arasında gösteriliyor. Stadyum, 1993 yılında ev sahipliği yaptığı Metallica, Madonna, Michael Jackson ve Sting konserleri ile müzikseverlerin unutamadığı bir konser mekanına da dönüşmüştü.

Ayrıca Bakınız

Kerki/Solfej organizasyonu ile sahneye çıkacak olan Mor ve Ötesi, konsere dair detayları sosyal medya hesaplarından paylaşacak.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik