Şuan Okunan
2. Amasra Uluslararası Şehir Festivali 30 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında

2. Amasra Uluslararası Şehir Festivali 30 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında

Amasra Belediye Başkanı ve Festival Başkanı Recai Çakır; Turizmin Türkiye’de ilk başladığı kentlerden olan Amasra’da Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelecek olan sanatçılarımızı, sanatseverlerle bu yılda buluşturmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.

Çakır ayrıca; ‘Amasra’da toplumsal yaşamın gerektirdiği etkileşimlere ortam sağlamak, her biri kendi başına bir özellik taşıyan kültürel faaliyetleri bir bütünlük içerisinde bir araya getirmek, bu faaliyetlerin yapılmasında odak noktası olmak ve özel kültür faaliyetlerine örnek teşkil etmek amacında olduklarını; eğitim, dinlence ve eğlence gibi etkinlikler için yapılmakta olan ve aynı zamanda geçmiş ile ilgili kültür değerlerinin gelecek nesillere tanıtılması ve öğretilmesinde aracı rolü üstlenmesi amaçlanan 2. Amasra Uluslararası Şehir Festivali’ne tüm Amasralıları ve Amasra’daki misafirleri beklediklerini de” belirtti.

 

Festival Afişi Yayınlandı

Festival koordinatörlüğünü Gülten Taranç’ın üstlendiği festivalin afişi, MG iletişim stratejileri Kreatif Direktörü Nazlı Angın Akıner tarafından tasarlandı. 2.Amasra Uluslararası Şehir Festivali 30 Ağustos-2 Eylül 2023 tarihleri arasında sanatçıları ve sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Ayrıca Bakınız

 

 


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik