Şuan Okunan
Bozcaada Caz Festivali 6. Edisyonuyla Geri Dönüyor!

Bozcaada Caz Festivali 6. Edisyonuyla Geri Dönüyor!

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) katkılarıyla, 3dots ve fermente olarak geliştirdiğimiz 6. senemizde de sahnede cazın ustalarını ağırlarken aynı zamanda disiplinlerarası KEŞİF etkinliklerinde festival enerjisini tüm adaya yaymaya hazırlanıyoruz.

Kendine Has, Volkswagen, Jack Lives Here ve Metro Türkiye destekleriyle 2017 yılından beri Bozcaada’nın kendine has güzelliğinin bir parçası haline gelen festivalde, bu yıl Paribu ana sponsorluğuyla; farklı jenerasyonlardan uluslararası müzisyenleri dinleyiciyle buluşturmanın yanı sıra, katılımcılara çağdaş sanat ve gastronomi dahil olmak üzere farklı disiplinlerin yer aldığı kapsamlı bir etkinlik programı sunuyoruz.

Bir Arada Olmanın Gücüyle Şifa Bulacağız

Bozcaada Caz Festivali 2022 edisyonunda pandemi gibi, alışık olmadığımız ve ön göremediğimiz farklı kriz anlarında duruma nasıl uyum sağladığımızı irdeliyoruz. Daha iyi bir dünyanın mümkün olduğuna olan inancımız ve bir araya gelmenin gücüyle, şifa bulmayı amaçlıyoruz.

Türümüzün en kritik özelliklerinden biri olan adaptasyon yetisi sayesinde girdiğimiz her ortamda ve maruz kaldığımız kriz anlarında etrafımızı anlamlandırmaya çalışarak yeni farkındalıklar geliştiriyoruz. Dahil olduğumuz topluluklarla kurduğumuz bağlar, birlikte çözümler geliştirdikçe ve paylaştıkça bizi dönüştürüyor.

Buradan yola çıkarak, zor zamanlarda bizi insan yapan en önemli özelliklerimizden biri olan iletişim kurma ve işbirliğinde hareket etmemizin çözümler geliştirmemize yardımcı olduğunun altını çiziyoruz. Kendini ifade etmenin, yaratıcılığın ve bir bütünün parçası olmanın iyileştirici gücüne odaklanarak, etkinlik kapsamında bir araya gelecek herkesin kendiyle ve birbiriyle bağ kuracağı, duygularını paylaşacağı, özetle şifa olacağı bir edisyonun hayaliyle 6. kez sizleri Bozcaada’ya davet ediyoruz.

Ayrıca Bakınız

Festival Biletleri Passo’da

Paribu ana sponsorluğunda gerçekleşen Bozcaada Caz Festivali’nin Erken Dönem Kombine Biletleri Passo’dan satın alınabilir. Geçtiğimiz yıl kombine bilet alan katılımcılara özel %10 ek indirimden yararlanmak için 2021 biletinizin referans kodu ile Erken Dönem kombine biletinizi satın alabilirsiniz.
3dots ve fermente tarafından geliştirilen, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) katkılarıyla enerjisini hem katılımcılara hem de ada sakinlerine aktaracağımız KEŞİF programının detaylarını yakında duyuruyoruz.

Kendine Has, Volkswagen, Jack Lives Here ve Metro Türkiye’nin kesintisiz katkılarıyla, 26-27-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek 6. Bozcaada Caz Festivali ile ilgili duyuruları takip etmek için bozcaadacazfestivali.com adresini ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Tüm Hakları Saklıdır 2024 - Tasarım: Merhaba Grafik